لوگوی دوزلی بوک
تخفیف‌های گروهی !
شرایط استفاده

شرایط استفاده و قوانین و مقررات   
کاربر گرامی از شما سپاسگزاریم که موارد زیر را برای استفاده بهینه از خدمات و محصولات دوزلی بوک به دقت مطالعه می کنید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت دوزلی بوک و استفاده از آن به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از خدمات آن بوده است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین دوزلی بوک از سوی کاربر است.
خواهشمندیم در صورت هرگونه ابهام یا سوال با ما تماس بگیرید و بدانید دوزلی بوک وظیفه خود می داند برای ارائه خدمات بهتر در صورت بروز هر مشکلی در کنار شما خواهد بود.
دوزلی بوک تابع قوانین جاری کشور ایران است و کاربر برای استفاده از این محصول موظف به رعایت این قوانین می باشد.


شرایط لغو سفارش و بازگشت پول
با توجه به اینکه محصولات «دوزلی بوک» به صورت اختصاصی و مخصوص شما تولید می شود و بنا به بند «د» ماده یک آئین نامه اجرایی مواد 38 و 42 قانون تجارت الکترونیک، امکان بازپس گیری یا لغو سفارش بعد از تولید آن وجود ندارد به همین دلیل لغو سفارش تنها در صورتیکه سفارش تولید نشده باشد امکان پذیر است و در مورد نسخه الکترونیک کتاب، از آنجا که به محض ثبت سفارش تولید شده و تحویل می گردد به هیچ عنوان امکان لغو سفارش نسخه الکترونیکی کتاب وجود نخواهد داشت.
با توجه به موارد ذکر شده و در صورت پذیرش لغو سفارش از طرف مجموعه دوزلی بوک، وجه آن حداکثر ظرف مدت پنج روز بعد از اعلام شماره حساب از طرف شما با کسر کارمزدهای بانکی، به حساب شما برگشت داده خواهد شد.
تنها موارد زیر امکان بازپس گیری سفارش بعد از تولید آن وجود خواهد داشت:
1.  اشتباه در تولید کتاب داستان از طرف دوزلی بوک
2.  آسیب دیدگی یا پارگی کتاب ناشی از ارسال و پست آن
در هر دو مورد فرد موظف است مراتب را حداکثر ظرف 24 ساعت بعد از دریافت سفارش از طریق کانال های ارتباطی رسمی ذکر شده در سایت به اطلاع ما برساند. در چنین مواردی برای ارسال مجدد محصول لازم است محصول آسیب دیده به مجموعه دوزلی بوک عودت گردد.


تخفیف ها و فروش فوق العاده
شرایط استفاده از تخفیف ها به شرح زیر است و مجموعه دوزلی بوک خارج از شرایط زیر هیچ مسئولیتی در قبال تخفیف به کاربران ندارد:
1. تخفیف های دارای کد تخفیف مخصوص می باشند که می بایست توسط کاربر شخصا وارد شود و مجموعه دوزلی بوک مسئولیتی در قبال عدم وارد کردن کد توسط کاربر ندارد.
2.  تمام کدهای تخفیف دارای تاریخ انقضاء می باشند که بعد از تاریخ انقضاء این مجموعه هیچ مسئولیتی در قبال ارائه تخفیف ندارد.
 3. کاربر موظف است پیش از پرداخت وجه سفارش نسبت به اعمال شدن تخفیف روی مبلغ کل سفارش مطمئن شود و در صورت پرداخت وجه و عدم اعمال تخفیف امکان استرداد وجه وجود نخواهد داشت.


مسئولیت محتوا
مسئولیت محتوای وارد شده توسط کاربر مانند نام کودک، جنسیت کودک، تقدیم نامه کتاب، عکس تقدیم نامه کتاب و همچنین اطلاعات گیرنده و تعداد سفارش برعهده مشتری بوده و مجموعه دوزلی بوک نسبت به محتوای وارد شده و ارسالی کاربران مسئولیتی نخواهد داشت.
همچنین محتوای وارد شده توسط کاربر همانطور که در سایت به آن ها نمایش داده می شود در کتاب چاپ خواهد شد و دوزلی بوک هیچ مسئولیتی در مورد تغییر یا اصلاح موارد وارد شده توسط کاربر ندارد.


محرمانگی اطلاعات
مجموعه دوزلی بوک متعهد می شود که اطلاعات وارد شده توسط کاربر را در اختیار شخص ثالث قرار ندهد. این موضوع شامل حکم قضایی نمی شود . همچنین دوزلی بوک متعهد می گردد که از اطلاعات کاربر تنها برای ارائه خدمات بهتر به کاربر استفاده کند.

حقوق مالکیت اثر
تمام حقوق مادی و معنوی این اثر متعلق به مجموعه دوزلی بوک می باشد و هر گونه استفاده تجاری و غیر تجاری از محتویات و تصاویر پیگرد قانونی دارد.

شرایط ارسال سفارش
ارسال سفارش توسط شرکت پست ایران انجام می شود. جهت اطلاع از قوانین و شرایط ارسال خدمات شرکت پست ج.ا.ا لطفا به سایت پست مراجعه کنید. همچنین توجه داشته باشید در صورت مراجعه مامور پست و عدم حضور شما در محل و یا عدم پیدا کردن آدرس و بازگشت سفارش به دوزلی بوک هزینه ارسال مجدد سفارش بر عهده کاربر می باشد.
در ارسال از طریق پیک موتوری با هماهنگی قبلی با خریدار و تعیین زمان، ارسال صورت خواهد گرفت و در صورت عدم حضور شما در محل و یا عدم پیدا کردن آدرس و بازگشت سفارش به دوزلی بوک هزینه ارسال مجدد سفارش بر عهده کاربر می باشد.

لوگوی ساماندهی اینماد
تهران، بلوار کشاورز، ابتدای خیابان شانزده آذر، پلاک ۷۸، طبقه ۱۰، واحد ۱۰۱۰
خانه
سبد خرید ( ۰ )
محصولات
دوزلی بوک چیست؟
شرایط خرید
تخفیف ها
تماس با ما
مجله دوزلی بوک
پرسش های متداول
گردونه شانس