لوگوی دوزلی بوک
تخفیف‌های گروهی !
بنر دفاتر
 چگونه میشا اهل کسب و کار شد؟

چگونه میشا اهل کسب و کار شد؟

الگا منشیکوا | تاتیانا پاپوا | لاریسا کنیشوا

میشا خرس سخت‌کوشی است در جنگلی بزرگ که می‌خواهد سعی کند در طول زمستان و تابستان بی‌آذوقه نماند، تنها دارایی‌ او عسل‌هایش هستند، میشا بعد از یک تجربه سخت از گرسنه ماندن به‌زودی درمی‌یابد که چطور می‌تواند کسب‌وکاری ایده‌آل برای خودش فراهم کند.

نویسندگان کتاب در مقدمه‌ این اثر برای بچه‌ها نوشته‌اند: «دوستان! ما برای شما کتابی نوشته‌ایم که شاید خیلی معمولی نباشد. شما در این کتاب پی می‌برید که کسب‌وکار یعنی چه، چرا پول همیشه کم می‌آید و بهتر است چطور پول‌هایمان را خرج کنیم. کمبود یعنی چه، چرا قیمت‌ها مثل قارچ رشد می‌کنند و خیلی چیزهای دیگر که نه فقط برای بزرگ‌ترها، بلکه برای شما بچه‌ها هم جالب و مهم هستند.»

میشا نمادی است از انسانی که تازه پا به دنیای واقعی گذاشته و به‌زودی متوجه می‌شود که برای بقا لازم است که با دیگرانی که با او در جنگل زندگی می‌کنند وارد مراوده شود.

کتاب حاضر جدای از آموزش مساله دادوستد بیش از همه بر روابط انسانی و نحوه صحیح مراوده و تعامل با جامعه می‌پردازد و اهمیت دوراندیشی و آینده‌نگری را به کودک از دل یک داستان خیال‌انگیز آموزش می‌دهد. کتاب چگونه میشا اهل کسب‌وکار شد همچنان به عنوان یکی از آثار آموزشی در مدارس روسیه تدریس می‌شود.

موارد مرتبط
لوگوی ساماندهی اینماد
تهران، بلوار کشاورز، ابتدای خیابان شانزده آذر، پلاک ۷۸، طبقه ۱۰، واحد ۱۰۱۰
خانه
سبد خرید ( ۰ )
محصولات
دوزلی بوک چیست؟
شرایط خرید
تخفیف ها
تماس با ما
مجله دوزلی بوک
پرسش های متداول
گردونه شانس