لوگوی دوزلی بوک
تخفیف‌های گروهی !
کتاب من کی ام
 بیست و پنج شغل ماشا فیلیپنکو

بیست و پنج شغل ماشا فیلیپنکو

ادوارد اوسپنسکی

« ...یک روز سخنرانی آمد به کلاس سوم، جایی که ماشا درس می‌خواند. او سن و سال‌دار بود و بیشتر از 30 سال داشت. کت و شلوار خاکستری پوشیده بود و سر و وضعش مرتب بود. او فوری گفت: - سلام. من پروفسور بارینوف هستم. حالا همه ما دست به قلم شده و انشایی با این موضوع می‌نویسیم: «اگر من نماینده شورای شهر بودم چه می کردم؟» متوجه شدید؟!» و ماجرا از همین‌جا شروع می‌شود.

ماشا فیلیپنکو انشایی می‌نویسد که اعضای شورای شهر را انگشت به دهان می‌کند، او به‌زودی ماموریت پیدا می‌کند تا مشاغل مختلف در شهر را امتحان کند، شغل‌هایی که اعضای شورای شهر می‌گویند مردم به خوبی از عهده‌شان برنمی‌آیند و درآمدزا نیستند، ماشا به تک تک این اداره‌ها سر می‌زند و برای مدتی در این مشاغل مشغول به‌کار می‌شود و نتیجه حاصل شده باز هم باعث می‌شود خوانندگان و بزرگ‌ترها حیرت کنند.

ادوارد اوسپنسکی نویسنده شهیر ادبیات روسیه است، اوکراینی‌ای که کتاب‌هایش در سراسر کشورهای اروپای شرقی محبوب است و بیش از همه به خاطر داستان‌هایی که برای کودکان نوشته سرشناس شده است. قهرمان‌های داستان‌های او کودکانی هستند که در دنیای واقعی از عهده کارهای خودشان برمی‌آیند و چندان به بزرگ‌ترها متکی و وابسته نیستند. بیست و پنج شغل ماشا فیلیپنکو یکی از سرآمدترین رمان‌های او در این زمینه است.

موارد مرتبط
لوگوی ساماندهی اینماد
تهران، بلوار کشاورز، ابتدای خیابان شانزده آذر، پلاک ۷۸، طبقه ۱۰، واحد ۱۰۱۰
خانه
سبد خرید ( ۰ )
محصولات
دوزلی بوک چیست؟
شرایط خرید
تخفیف ها
تماس با ما
مجله دوزلی بوک
پرسش های متداول
گردونه شانس