لوگوی دوزلی بوک
تخفیف‌های گروهی !
کتاب اختصاصی چی کاره بشم
۱۰ روز تا داشتن کودکی سازگارتر و آرام‌تر

۱۰ روز تا داشتن کودکی سازگارتر و آرام‌تر

ویدا لطفی، جفری برنشتاین، مرتضی حاج‌علی فرد

«۱۰ روز تا داشتن کودکی سازگارتر و آرام‌تر» یکی از کتاب‌های مجموعه‌ی «کلیدهای تربیت کودکان و نوجوانان» است که دکتر جفری برنشتاین آن را نوشته‌است. همه می‌دانیم که تربیت فرزندان کار آسانی نیست، به خصوص که کودکمان ناسازگار باشد. گاهی ارتباط با کودک آنقدر سخت می‌شود که والدین را دچار خستگی و فرسودگی می‌کند. وقتی فرزندی دچار بی‌قراری می‌شود و برای کوچکترین خواسته‌هایش هم با بدخلقی پافشاری می‌کند چگونه باید با او برخورد کنیم؟

باید زمان زیادی بگذاریم تا ببینیم چه عاملی باعث به‌وجود آمدن ناسازگاری در کودک می‌شود و این عصبانیت شدید از کجا می‌آید؟ چه عاملی باعث می‌شود او ناگهان عصبی شود و رفتار تلافی‌جویانه از خود نشان دهد؟

اگر چنین مشکلاتی را با کودکتان داشته‌اید و دارید. این کتاب بهترین راه چاره برای شما است. با خواندن این کتاب خواهید فهمید چرا کودکان بی‌قرار و ناآرام، بدرفتاری می‌کنند، چرا ناآرامی و بی‌قراری آنها خانواده را مضطرب و پریشان می‌کند. همچنین مرحله به مرحله می‌آموزید چگونه رفتارهای ناآرام و بی‌قرار را در کودکتان کاهش دهید و رابطه خودتان را با او بهتر کنید. این اثر پیشنهادها و تمریناتی به شما می‌دهد تا رفتار خود را بررسی کنید و عملکردی سازنده‌تر در برابر کودکتان داشته‌باشید.

با خواندن و به کارگیری صبورانه این برنامه تربیتی ۱۰ روزه قطعا به نتایج مطلوبی خواهیدرسید.

دکتر برنشتاین برای هرکدام از این ده روز برنامه‌ای دقیق و مشخص شده دارد که می‌تواند کودک شما را سازگارتر و آرام تر کند.

موارد مرتبط
لوگوی ساماندهی اینماد
تهران، بلوار کشاورز، ابتدای خیابان شانزده آذر، پلاک ۷۸، طبقه ۱۰، واحد ۱۰۱۰
خانه
سبد خرید ( ۰ )
محصولات
دوزلی بوک چیست؟
شرایط خرید
تخفیف ها
تماس با ما
مجله دوزلی بوک
پرسش های متداول
گردونه شانس