لوگوی دوزلی بوک
تخفیف‌های گروهی !
بنر دفاتر
یک شنبه گذشته پولدار بودم

یک شنبه گذشته پولدار بودم

جودیت ویورست

کتاب کوچک جودیث ویورست به‌عنوان یکی از توصیه شده‌ترین آثار در زمینه‌ آموزش اقتصادی برای کودکان در آمریکا معرفی شده است. داستانی سرراست و ساده که نشان می‌دهد چطور می‌توان با همان چند اسکناسی که در کودکی به‌عنوان پول توجیبی به یک کودک اعطا می‌شود اقتصاد و سرمایه‌گذاری و پس‌انداز را تجربه کرد.

الکساندر پدربزرگ و مادربزرگ مهربانی دارد که در دیدارهای خانوادگی به نوه‌شان اسکناس هدیه می‌دهند، اما الکساندر هر بار که تصمیم می‌گیرد پول‌هایش را جمع کند تا با آن یکی از وسایل موردنیازش را تهیه کند، خیلی زود همه اسکناس‌ها به باد می‌رود، بی‌اینکه الکساندر بداند با این پول‌ها چه کرده و چرا دوباره جیب‌هایش خالی شده است.

کتاب حاضر در سال 2005 از سوی انجمن کتابداران مدارس آمریکا به عنوان اثر برگزیده در زمینه آموزش دوراندیشی و اقتصاد به کودکان معرفی شد. کتابی که قرار نیست از کودک یک مال‌اندوز بسازد، بلکه به او آموزش می‌دهد که با کمی دوراندیشی می‌تواند بخشی از رویاهایش را به حقیقت تبدیل کند. مستقل باشد و نه گفتن را بیاموزد.

الکساندر که هفته‌ پیش پولدار بود تا امروز به 20 زبان ترجمه شده است و نسخه ای‌بوک این کتاب در وب‌سایت آمازون همچنان یکی از پرفروش‌ترین‌ها است.

موارد مرتبط
لوگوی ساماندهی اینماد
تهران، بلوار کشاورز، ابتدای خیابان شانزده آذر، پلاک ۷۸، طبقه ۱۰، واحد ۱۰۱۰
خانه
سبد خرید ( ۰ )
محصولات
دوزلی بوک چیست؟
شرایط خرید
تخفیف ها
تماس با ما
مجله دوزلی بوک
پرسش های متداول
گردونه شانس