لوگوی دوزلی بوک
تخفیف‌های گروهی !
بنر دفاتر
کلیدهای رفتار با کودک چهارساله

کلیدهای رفتار با کودک چهارساله

مینا اخباری آزاد، مری والاس

«کلیدهای رفتار با کودک چهارساله» نوشته مری والاس، کارشناس ارشد خدمات اجتماعی است.

کتاب کلیدهای رفتار با کودک چهارساله شادابی و سرزندگی این مرحله از رشد کودک شما را مورد تحسین قرار می‌دهد. این کتاب باعث می‌شود دنیای احساسات و رفتارهای کودکتان را هر چه بهتر بشناسید و در عین حال توصیه‌های ارزشمند و روشهای کنترل شرایط را پیش رویتان می‌گذارد تا به شما کمک کند که واکنشهای مؤثری را از خود بروز دهید. هدف این کتاب، پربارتر کردن تجربه‌هایی در زمینه چهارمین سال زندگی، برای شما و کودکتان است.

به هنگام مطالعه بخش اول، به خاطر داشته باشید که هر جنبه از رشد نوعی فرآیند محسوب می‌شود (به عنوان مثال، توانایی نوشتن اسم خودش یا مشارکت در کارهای گروهی) و اینکه هر کودکی از الگوی رشد منحصر به فرد خود پیروی می‌کند. با این‌همه، اگر متوجه نوعی عقب‌ماندگی در رشد کودک خود شدید، به حس غریزی خود اعتماد کنید و با متخصص کودکان مشورت نمایید.

بخش دوم به این نکته می‌پردازد که چگونه می‌توانید استقلال، عزت نفس، رشد عاطفی، رشد شناختی و اجتماعی را در کودک خود پرورش دهید.

بخش سوم برخی از چالشهای خاص، مانند توضیح درباره تولد یک موجود زنده و کنار آمدن با رقابتهای بین خواهر و برادرها را بررسی می‌کند. به این ترتیب که درکی کلی از موضوع پیدا می‌کنید و با روشهای مؤثری آشنا خواهید شد که به شما کمک می‌کند واکنشهای بهتری از خود نشان دهید.

بخش چهارم به روش کمک کردن به فرزندتان برای داشتن رفتاری مناسب و برقراری ارتباط صحیح با دیگران می‌پردازد. شما را با جملات مثبتی آشنا می‌کند که می‌توانید برای برقراری ارتباط موفق با فرزندتان از آن بهره بگیرید.

بخش پنجم به کشف تأثیر بازی و تجربه‌های پیش‌دبستانی و این نکته توجه می‌کند که مهارتهای یادگیری چگونه در کودکان شکل می‌گیرد.

موارد مرتبط
لوگوی ساماندهی اینماد
تهران، بلوار کشاورز، ابتدای خیابان شانزده آذر، پلاک ۷۸، طبقه ۱۰، واحد ۱۰۱۰
خانه
سبد خرید ( ۰ )
محصولات
دوزلی بوک چیست؟
شرایط خرید
تخفیف ها
تماس با ما
مجله دوزلی بوک
پرسش های متداول
گردونه شانس