لوگوی دوزلی بوک
تخفیف‌های گروهی !
بنر دفاتر
کلیدهای رفتار با کودک مبتلا به اوتیسم

کلیدهای رفتار با کودک مبتلا به اوتیسم

مارلین تارگ بریل ، منیره نادری

«کلیدهای رفتار با کودک مبتلا به اوتیسم» نوشته مارلین تارگ بریل است. این کتاب توضیح می‌دهد که اوتیسم چیست و چگونه تشخیص داده می‌شود. این کتاب به والدین کودکان مبتلا به اوتیسم کمک می‌کند تا با دشواری‌های آن بهتر رو به رو شوند و احساسات فرزندشان را درک کنند. آنان همچنین با چگونگی همکاری با روان درمانگرها و ارزیابی معیارهای آموزشی و روان‌درمانی جدید آشنا می‌شوند. بدین‌وسیله این خانواده‌ها می‌توانند به کودک خود کمک کنند تا توانایی‌های خود را پرورش دهد و از آنها استفاده کند.

بخش اول، به موضوع شناخت اوتیسم پرداخته است. در این بخش، حقایق بسیاری درباره اوتیسم، مطرح می‌شود. این قسمت از کتاب، اوتیسم را به شما معرفی می‌کند و گستره‌ای از خصوصیات این اختلال را بیان می‌دارد.

بخش دوم، تطابق با کودک مبتلا به اوتیسم نام دارد. این قسمت، گستره‌ای از احساسات خانواده‌ها را بیان می‌کند که در مواجهه با کودک بیمار خود، با آن‌ها دست و پنجه نرم می‌کنند.

بخش سوم، حمایت‌های خانوادگی نامیده می‌شود. این بخش به شما کمک می‌کند تا متوجه شوید که در این مسیر، تنها نیستید. در اینجا می‌آموزید که چگونه از شیوه‌های حمایتی، برخوردار شوید تا قدرت رویارویی با دغدغه‌های پیش رو را داشته باشید.

بخش چهارم، بررسی و شناخت همه‌جانبه خود کودک است. در این بخش، شما، اطلاعاتی را درباره تکامل ذهنی و جسمی کودک، به‌دست می‌آورید. همچنین یاد می‌گیرید که چگونه می‌توانید به پیشرفت فرزندتان کمک کنید.

بخش پنجم، مربوط به آموزش کودک در مدرسه است. این قسمت از کتاب، بر روند تعلیم و تربیت فرزندتان تمرکز می‌کند. همچنین این بخش، حاوی رهنمودهایی برای کمک کردن به فرزند در جهت یادگیری بهتر است.

بخش ششم به فرزند مبتلا به اوتیسم شما که حالا بزرگ شده است، اشاره می‌کند. در این قسمت می‌خوانید که وقتی فرزندتان بزرگ می‌شود و دوران کودکی را پشت سر می‌گذارد، با چه مسائلی روبه‌رو خواهد شد.

موارد مرتبط
لوگوی ساماندهی اینماد
تهران، بلوار کشاورز، ابتدای خیابان شانزده آذر، پلاک ۷۸، طبقه ۱۰، واحد ۱۰۱۰
خانه
سبد خرید ( ۰ )
محصولات
دوزلی بوک چیست؟
شرایط خرید
تخفیف ها
تماس با ما
مجله دوزلی بوک
پرسش های متداول
گردونه شانس