لوگوی دوزلی بوک
تخفیف‌های گروهی !
بنر دفاتر
کلیدهای تربیت و رشد دختران

کلیدهای تربیت و رشد دختران

گیسلا پروشاف، استیو بیدولف، حسان صادقی

«کلیدهای تربیت و رشد دختران» نوشته‌ی جیسلا پروشف و استیو بیدالف روان‌شناس خانواده است.

کتاب حاضر، یک جلد از مجموعه‌ی کلیدهای تربیت کودکان و نوجوانان است. روش نویسندگان این کتاب‌ها، آموزش شیوه‌های عملی به والدین است. در نتیجه، هر کتاب از فصل‌های متعددی تشکیل شده است که هر فصل به توضیح یک روش کلیدی می‌پردازد. مجموعه‌ی کلیدهای تربیت کودکان و نوجوانان، علاوه بر پشتوانه‌ی علمی و معتبر خود، از زبانی ساده برای توضیح مطالب و انتقال آنها به خواننده استفاده کرده است که برای عموم مادران و پدران جوان قابل استفاده خواهد بود.

در بخشی از کتاب می‌خوانیم:

واکنش افراد به نوزاد دختر نسبت به نوزاد پسر متفاوت است و البته این موضوع باتوجه به تمام تفاوت‌هایی که وجود دارد کاملاً طبیعی به نظر می‌رسد. این تفاوت‌ها نه تنها به علت مسائل بیولوژیکی، بلکه ناشی از تاثیرات جامعه، انتظارات و خصوصیات اساسی و بنیادی است. همیشه چیزی مثل فرهنگ دختران یا فرهنگ زنانگی وجود داشته که میتوان در مقابل آن مقاومت کرد، ولی کاملاً نمی‌توان از آن فاصله گرفت.

تنها در زمان پدر یا مادر شدن است که متوجه تصویر و نظراتمان در مورد زنانگی ـ که در درونمان نهفته است ـ می‌شویم و البته اینکه کدام یک از آنها در اجتماع مؤثرند و کدامیک را با نگاهی انتقادی می‌توان مورد بحث قرار داد و مسیر جدیدی را انتخاب کرد.

موارد مرتبط
لوگوی ساماندهی اینماد
تهران، بلوار کشاورز، ابتدای خیابان شانزده آذر، پلاک ۷۸، طبقه ۱۰، واحد ۱۰۱۰
خانه
سبد خرید ( ۰ )
محصولات
دوزلی بوک چیست؟
شرایط خرید
تخفیف ها
تماس با ما
مجله دوزلی بوک
پرسش های متداول
گردونه شانس