لوگوی دوزلی بوک
تخفیف‌های گروهی !
بنر دفاتر
کلیدهای برخورد با ناتوانی در یادگیری

کلیدهای برخورد با ناتوانی در یادگیری

باری مک‌نامارا، فرانسین‌.جی مک‌نامارا، ت‍ران‍ه‌ ب‍ه‍ب‍ه‍ان‍ی‌

کتاب «کلیدهای برخورد با ناتوانی در یادگیری» از مجموعه «کلیدهای تربیت کودکان و نوجوانان» نوشته باری. ای مک‌نامارا، فرانسین. جی مک‌نامارا است.

روش نویسندگان مجموعه کلیدهای تربیت کودکان و نوجوانان، آموزش شیوه‌های عملی به والدین است. درنتیجه، هرکتاب از فصل‌های متعددی تشکیل شده‌است که هر فصل به توضیح یک روش کلیدی می‌پردازد. مجموعه کلیدهای تربیت کودکان و نوجوانان، علاوه بر پشتوانه علمی و معتبر خود، از زبانی ساده برای توضیح مطالب و انتقال آنها به خواننده استفاده کرده است که برای عموم مادران و پدران جوان قابل استفاده خواهدبود.

ناتوانی در یادگیری. این روزها از این عبارت بسیار استفاده می‌شود. به نظر می‌رسد، به هر مشکلی که کودک در مدرسه با آن مواجه می‌شود، برچسب «ناتوانی در یادگیری» می‌زنند. چرا کودکی که به او برچسب «مشکل ناتوانی در یادگیری» زده شده، بعضی از کارها را به خوبی انجام می‌دهد اما از عهده دیگر کارها به سختی برمی‌آید؟ چرا مسئولان مدرسه تا کلاس سوم به وجود این مشکل پی نمی‌برند؟

چطور والدین چنین کودکی متوجه نشانه‌های غیرعادی رشد و رفتار فرزندشان تا قبل از ورود به مدرسه نشده‌اند؟ وقتی والدین از خود می‌پرسند: «آیا فرزند من در یادگیری ناتوان است؟» سؤالهای مشابه بسیاری در ذهنشان شکل می‌گیرد. متأسفانه نمی‌توان پاسخهای مشخصی برای این پرسشها یافت. این کتاب اطلاعاتی ضروری را در اختیار والدینی قرار می‌دهد که کودکشان با مشکل ناتوانی در یادگیری مواجه است. آنها به این ترتیب می‌توانند به صورت فعال و همراه اولیای مدرسه، به کودک خود کمک کنند. در خانه نیز باید به صورتی خاص با مشکل مقابله کرد. با استفاده از این کتاب والدین می‌توانند بر مشکل ناتوانی در یادگیری فرزند خود در خارج از مدرسه و اجتماع نیز غلبه کنند.

موارد مرتبط
لوگوی ساماندهی اینماد
تهران، بلوار کشاورز، ابتدای خیابان شانزده آذر، پلاک ۷۸، طبقه ۱۰، واحد ۱۰۱۰
خانه
سبد خرید ( ۰ )
محصولات
دوزلی بوک چیست؟
شرایط خرید
تخفیف ها
تماس با ما
مجله دوزلی بوک
پرسش های متداول
گردونه شانس