لوگوی دوزلی بوک
تخفیف‌های گروهی !
بنر دفاتر
کلیدهای آموختن آداب اجتماعی به کودکان و نوجوانان

کلیدهای آموختن آداب اجتماعی به کودکان و نوجوانان

شریل ابرلی، ترانه بهبهانی

«کلیدهای آموختن آداب اجتماعی به کودکان و نوجوانان» نوشته شریل اِبِرلی است و به روش‌های آموزش آداب اجتماعی به کودکان و نوجوانان می‌پردازد.

شاید در نگاه اول، تصور کنیم مطالب این کتاب توضیح واضحات است. انسان، این موجود اجتماعی، باید قادر باشد به درستی رفتار کند.

منشأ بسیاری از مشکلات بزرگ در جامعه، رفتار نادرست ماست. اولین جایگاه برای آموزش نکات اجتماعی، محیط خانواده است. در کشور ما، مثلاً میهمان‌نوازی از کودکی آموزش داده می‌شود، اما آیا رفتار اجتماعی ما جای پیشرفت ندارد؟

آیا تاکنون برایتان اتفاق افتاده است که شخصی در اماکن عمومی پای شما را لگد کند و نه تنها عذرخواهی نکند، بلکه انتظار عذرخواهی هم داشته باشد؟ و یا هنگام خروج از مغازه‌ای، شخصی که پیش از شما خارج شده، نه تنها در را برایتان نگه ندارد، بلکه محکم ببندد؟ و یا شما در حال خروج، در را برای نفر بعدی نگاه داشته ولی پس از مدتی متوجه می‌شوید اشخاص بدون هیچ‌گونه ملاحظه و تشکر عبور کرده و شما را دربان تلقی می‌کنند؟ این نکات کوچک در هر اجتماعی تأثیرات بزرگ به بار می‌آورد. هزاران نکته ظریف در ارتباط بین انسانها نهفته است که ریشه در محیط خانواده دارد. محور این کتاب نحوه برقراری ارتباط بین افراد و نقش خانواده در این زمینه می‌باشد.

موارد مرتبط
لوگوی ساماندهی اینماد
تهران، بلوار کشاورز، ابتدای خیابان شانزده آذر، پلاک ۷۸، طبقه ۱۰، واحد ۱۰۱۰
خانه
سبد خرید ( ۰ )
محصولات
دوزلی بوک چیست؟
شرایط خرید
تخفیف ها
تماس با ما
مجله دوزلی بوک
پرسش های متداول
گردونه شانس