لوگوی دوزلی بوک
تخفیف‌های گروهی !
کتاب اختصاصی فرفره جادویی
بانک به زبان ساده

بانک به زبان ساده

کیانوش رضایی

کدام بانک خدمت بهتری ارائه می دهد؟. وام کدام بانک برای من مناسب تر است؟. چه نوع وامی مشکل من را حل می کند؟ آیا لازم هست که پولم را در بانک بگذارم؟. و.... پاسخ به این سوالات و سوالات بسیار دیگر با زبانی گویا و ساده در کتاب بانک به زبان ساده.

ارکنان بانک ها با رفتار مناسبی که با مشتریان دارند و بدلیل برند بانک ها مورد اعتماد مشتریان می باشند. به همین دلیل بعنوان یکی از وظایف خود به مشتریان مشاوره تخصصی ارائه می نمایند. این مشاوره ها اهداف مالی مشتریان را تحت تاثیر قرار می دهد.

برخی اوقات بدلیل عدم تقارن اطلاعت بین کارمند بانک و مشتری، چالش هایی به وجود می آید که ممکن است پیامدهای منفی مالی برای هر دوطرف به بار آورد. یکی از علت های اصلی این چالش، عدم درک یکسان از مفاهیم مطرح شده در حین مشاوره می باشد، زیرا کارمند بانک بدلیل تکرار زیاد موضوعات بانکی به درک مشخصی از مفاهیم رسیده است و ممکن است این پیش فرض شکل بگیرد که مشتری نیز موضوع را همان گونه که توضیح داده شده است دریافت می کند.

این خطا هنگامی بیشتر می شود که کارکنان بانک ها در هنگام شلوغی شعبه به مشتری مشاوره دهند. برای کاهش چالش های این چنینی و ایجاد آگاهی پایه در مشتریان بانک ها و خصوصا قشر نوجوان که برای اولین بار با بانک آشنا می شوند کتاب بانک به زبان ساده تالیف شده است. در این کتاب سعی شده است علاوه بر ساده سازی مفاهیم اولیه و پایه بانکداری، راهنمای عملی برای چگونگی انتخاب یک بانک، راهکارهای انتخاب یک حساب یا روش های دریافت وام به مشتریان ارائه شود.

موارد مرتبط
لوگوی ساماندهی اینماد
تهران، بلوار کشاورز، ابتدای خیابان شانزده آذر، پلاک ۷۸، طبقه ۱۰، واحد ۱۰۱۰
خانه
سبد خرید ( ۰ )
محصولات
دوزلی بوک چیست؟
شرایط خرید
تخفیف ها
تماس با ما
مجله دوزلی بوک
پرسش های متداول
گردونه شانس