لوگوی دوزلی بوک
تخفیف‌های گروهی !
کتاب اختصاصی فرفره جادویی
اگر این طوری بشود چی؟

اگر این طوری بشود چی؟

سوگریوز

اگر اینطوری بشود چی؟» عنوان کتابی ویژه کودکان گروه سنی الف و ب از مجموعه «رفتارها و احساسات من» است.

محوریت این کتاب درباره لمس احساس نگرانی در دنیای کودکان بوده و به کودک در شناخت احساساتش آموزش می دهد تا رفته رفته نسبت به سایر احساسات خود و دیگران شروع به تفکر کند.

کتاب با مطرح کردن نگرانی های که معمولا کودکان را به خود مشغول می کند، سعی دارد به کودک بیاموزد که شکل نگرانی‌ برای هر کس متفاوت بوده و چگونه باید با احساسات روبرو شد.

این داستان شامل دو بخش داستانی و تصاویر بدون متن است؛ بخش اول کتاب به نحوی طراحی شده که والدین یا مربیان بتوانند همراه با کودک آن را بخوانند که این نقطه شروعی برای ارتباط به دنیای کودک و به صحبت واداشتن وی درباره احساسات و نگرانی هایش است. تصاویر جذاب کتاب با داستان هماهنگی خوبی و کودکان دبستانی را به خواندن آن ترغیب می کند.

بخش دوم کتاب که سامل تصاویر بدون متن است نیز مخاطب ‌را به دنیای خیال وارد کرده تا داستان شخصی خود را بسازد و این ویژگی‌های منحصربفرد این کتاب است.

این قصه، ماجرای دختری به نام «دیزی» است که به دلیل نقل مکان به خانه جدیدشان، حالا مجبور است با همسایه ها، مدرسه، معلم، هم کلاسی هایی که نمی‌شناسد، زندگی کند و این نگرانی و اضطرابی کودکانه برایش بوجود آورده است.

اگر گربه‌اش فرار کند چه؟ آیا پدربزرگ می‌تواند به اون کمک کند؟ و ...؛ در ادامه دیزی این احساس را نادیده نگرفته و جریان داستان شکل می گیرد.

یکی از نکات جالب این کتاب بیان توصیه‌هایی برای مربیان و والدین کودک است تا چگونه کتاب را با بچه‌ها بخوانند، به چه نکاتی توجه کنند و نتیجه گیری داستان را با کودکان چطور به سرانجام برسانند.

داستان اگر اینطوری بشود چی؟ نوشته «سو گریوز» بوده و با ترجمه فرزانه کریمی قابل دسترس خانواده ها است.

موارد مرتبط
لوگوی ساماندهی اینماد
تهران، بلوار کشاورز، ابتدای خیابان شانزده آذر، پلاک ۷۸، طبقه ۱۰، واحد ۱۰۱۰
خانه
سبد خرید ( ۰ )
محصولات
دوزلی بوک چیست؟
شرایط خرید
تخفیف ها
تماس با ما
مجله دوزلی بوک
پرسش های متداول
گردونه شانس