لوگوی دوزلی بوک
تخفیف‌های گروهی !
کتاب اختصاصی چی کاره بشم
کتاب اختصاصی چی کاره بشم
گوناگون ۱۳۹۸/۰۱/۲۹

کتاب اختصاصی چی کاره بشم

این کتاب، که از سری کتاب داستان‌های اختصاصی دوزلی بوک می‌باشد، در هر یک از داستان های خود، شغل‌هایی از قبیل آتش نشانی، دندان پزشکی، غواصی، خیاطی و خلبانی را معرفی کرده است.

کتاب اختصاصی جدید دوزلی بوک، با عنوان «چی کاره بشم؟» با امکان شخصی سازی برای کوکان، تولید و آماده استفاده کاربران شده است.

این کتاب، که از سری کتاب داستان‌های اختصاصی کودکان می‌باشد، در هر یک از داستان‌های خود، شغل‌هایی از قبیل آتش نشانی، دندان پزشکی، غواصی، خیاطی و خلبانی را معرفی کرده است؛ که با شخصی‌سازی آن‌ها، کودک در قالب قهرمان داستان، با ویژگی‌های هر کدام از این مشاغل آشنا می‌شود. کودک شما در این داستان با انتخاب هر شغل، وارد فضای آن حرفه می‌شود. او قهرمان کوچک کتابی خواهد بود که در هر داستان آن، ماجرای تازه‌ای اتفاق می‌افتد. او در این کتاب می‌تواند تصویری از خود و شغلی داشته باشد که آن را دوست دارد.

کتاب اختصاصی «چی کاره بشم»، مانند دیگر محصولات دوزلی بوک، با تصویرسازی‌ و محتوای کاملا بومی ایرانی، و درون‌مایه آموزشی برای کودکان، تولید و عرضه شده است. این محصول در 35 صفحه و با قیمت 79 هزار تومان از طریق لینک پایین صفحه قابل مشاهده و سفارش می‌باشد.

پیش از این، دوزلی بوک، کتاب اختصاصی «فرفره جادویی من» را با موضوع آموزش مهارت‌ها به کودکان تولید کرده بود. در کتاب‎های اختصاصی دوزلی بوک، والدین می توانند با وارد کردن اطلاعاتی از قبیل نام و نام خانوادگی کودک، نام پدر، نام مادر و رنگ مورد علاقه، کتاب را برای کودک خود، شخصی‌سازی کنند.

برای آشنایی بیشتر و همچنین خرید این کتاب اینجا کلیک کنید.

موارد مرتبط
تاثیر تلویزیون بر تربیت کودک، خوب یا بد ؟
اپلیکیشن لک لک، شبکه اجتماعی بانوان
تخفیف 60 درصدی نسخه الکترونیک کتاب
مطالب مرتبط
کتاب اختصاصی فرفره جادویی من - آموزش مهارت‌های کودکان

کتاب اختصاصی فرفره جادویی من - آموزش مهارت‌های کودکان

کتاب اختصاصی چی کاره بشم - آموزش مشاغل به کودکان

کتاب اختصاصی چی کاره بشم - آموزش مشاغل به کودکان

کتاب اختصاصی من کی‌ام - داستانی درباره آشنایی با اسم کودک

کتاب اختصاصی من کی‌ام - داستانی درباره آشنایی با اسم کودک

لوگوی ساماندهی اینماد
تهران، بلوار کشاورز، ابتدای خیابان شانزده آذر، پلاک ۷۸، طبقه ۱۰، واحد ۱۰۱۰
خانه
سبد خرید ( ۰ )
محصولات
دوزلی بوک چیست؟
شرایط خرید
تخفیف ها
تماس با ما
مجله دوزلی بوک
پرسش های متداول
گردونه شانس