لوگوی دوزلی بوک
تخفیف‌های گروهی !
کتاب من کی ام
کتاب اختصاصی من کی ام
گوناگون ۱۳۹۸/۰۳/۱۵

کتاب اختصاصی من کی ام

جدیدترین کتاب اختصاصی دوزلی بوک، با عنوان «من کی ام»، از امروز در دسترس کاربران قرار گرفته است. این محصول به کودک کمک می‌کند که در جریان یک داستان، اسم خود را پیدا کند.

جدیدترین کتاب اختصاصی دوزلی بوک، با عنوان «من کی ام»، از امروز در دسترس کاربران قرار گرفته است. این محصول، که از سری کتاب‌های شخصی سازی شده دوزلی بوک می‌باشد، به کودک کمک می‌کند که در جریان یک داستان، اسم خود را پیدا کند و با حیوان، رنگ و دیگر علایق خود آشنا شود.

تصویرسازی جذاب و قصه نویسی ایرانی این کتاب، از جمله نقاط قوت کتاب اختصاصی «من کی ام» به شمار می رود که در ضمن ارائه حق انتخاب از بین سه کاراکتر دختر، سه کاراکتر پسر، شکل ابرها و حیوان مورد علاقه خود، کودک می‌تواند نام یکی از نزدیکان خود را نیز در داستان وارد کند.

دوزلی بوک پیش از این، با معرفی دو کتاب «فرفره جادویی» و «چی کاره بشم»، با محوریت آموزش مشاغل و آموزش مهارت‌های فردی به کودکان، فعالیت خود را در زمینه تولید کتاب اختصاصی کودک شروع کرده بود، و با تولید کتاب «من کی ام»، درصدد پاسخ به بخش دیگری از ذائقه مخاطبان خود برآمده است. تصویرسازی این کتاب را خانم سمانه مادرشاهیان و داستان نویسی آن را نیز خانم مرضیه رافع برعهده داشته‌اند.

کتاب «من کی ام» با قیمت 79000 تومان برای نسخه چاپی و نیز 15800 تومان برای نسخه الکترونیک، از هم اکنون در دسترس کاربران قرار گرفته است. برای کسب اطلاعات بیشتر و نیز سفارش این کتاب اینجا کلیک کنید.

موارد مرتبط
تاثیر تلویزیون بر تربیت کودک، خوب یا بد ؟
چالش های ادبیات کودک در کلام شاعر و نویسنده کودکان و نوجوانان
اپلیکیشن لک لک، شبکه اجتماعی بانوان
مطالب مرتبط
کتاب اختصاصی فرفره جادویی من - آموزش مهارت‌های کودکان

کتاب اختصاصی فرفره جادویی من - آموزش مهارت‌های کودکان

کتاب اختصاصی چی کاره بشم - آموزش مشاغل به کودکان

کتاب اختصاصی چی کاره بشم - آموزش مشاغل به کودکان

کتاب اختصاصی من کی‌ام - داستانی درباره آشنایی با اسم کودک

کتاب اختصاصی من کی‌ام - داستانی درباره آشنایی با اسم کودک

لوگوی ساماندهی اینماد
تهران، بلوار کشاورز، ابتدای خیابان شانزده آذر، پلاک ۷۸، طبقه ۱۰، واحد ۱۰۱۰
خانه
سبد خرید ( ۰ )
محصولات
دوزلی بوک چیست؟
شرایط خرید
تخفیف ها
تماس با ما
مجله دوزلی بوک
پرسش های متداول
گردونه شانس