لوگوی دوزلی بوک
تخفیف‌های گروهی !
کتاب اختصاصی چی کاره بشم
معرفی انیمیشن کوتاه one small step
انیمیشن کوتاه ۱۳۹۸/۰۱/۲۹

معرفی انیمیشن کوتاه one small step

رویاهایت را باور داشته باش؛ برای رسیدن به آن‌ها همه تلاش خود را بکن، و مطمئن باش که برای انسان، هیچ قله‌ای آن قدر بلند نیست، که امکان برداشتن یک قدم کوچک، بر فراز آن، غیرممکن باشد.

انیمیشن یک قدم کوچک (one small step) در سال 2018 به کارگردانی Bobby Pontillas و Andrew Chesworth و به نویسندگی Andrew Chesworth تولید شده است.

این انیمیشن به تلاش‌های یک دختر جوان، برای تحقق رویای کودکی خود می‌پردازد. پشتکار، جدی گرفتن رویای کودکی، ناامید نشدن و ثبات قدم در راه نیل به اهداف و آرمان‌ها، کلید واژه‌هایی است که درون‌مایه‌ی تربیتی انیمیشن یک قدم کوچک را شکل می‌دهد.

این انیمیشن نشان می‌دهد که در پشت برداشتن «یک قدم کوچک»، چه سختی‌ها، شکست‌ها و ممارست‌هایی وجود داشته است، که یک فرد، یا یک تیم، متحمل آن‌ها شده‌اند؛ و توانسته‌اند با تلاش، پشتکار، حمایت خانواده و امید به آینده، این مشکلات را، در راه رسیدن به اهداف خود، هموار کنند.
one small step به مخاطب چنین القا می‌کند که «رویاهایت را باور داشته باش؛ برای رسیدن به آن‌ها همه تلاش خود را بکن و مطمئن باش که برای انسان، هیچ قله‌ای آن قدر بلند نیست، که امکان برداشتن یک قدم کوچک بر فراز آن، غیرممکن باشد.».

اما انیمیشن کوتاه «یک قدم کوچک» به موضوع دیگری هم اشاره دارد، و آن اینکه، افراط و اعتنای بیش از حد به کسب نتیجه، در راه رسیدن به مقاصد و خواسته‌ها، ممکن است غفلت انسان از همراهی و همنشینی با خانواده و اطرافیان را به دنبال داشته باشد؛ و فرد زمانی متوجه می شود که خیلی دیر شده است و دیگر از لطف حضور این عزیزان، برای همیشه، محروم خواهد بود.

مشاهده این انیمیشن زیبا را به شما پیشنهاد میکنیم.

برای دانلود این انیمیشن اینجا کلیک کنید.

موارد مرتبط
معرفی انیمیشن کوتاه taking flight
معرفی انیمیشن کوتاه bao
معرفی انیمیشن کوتاه coin operated
لوگوی ساماندهی اینماد
تهران، بلوار کشاورز، ابتدای خیابان شانزده آذر، پلاک ۷۸، طبقه ۱۰، واحد ۱۰۱۰
خانه
سبد خرید ( ۰ )
محصولات
دوزلی بوک چیست؟
شرایط خرید
تخفیف ها
تماس با ما
مجله دوزلی بوک
پرسش های متداول
گردونه شانس