لوگوی دوزلی بوک
تخفیف‌های گروهی !
کتاب اختصاصی فرفره جادویی
معرفی انیمیشن کوتاه coin operated
انیمیشن کوتاه ۱۳۹۸/۰۳/۱۷

معرفی انیمیشن کوتاه coin operated

جدی گرفتن رویای دوران کودکی، و کوشش برای دست‌یابی به آن‌ها، درون‌مایه تربیتی انیمیشن کوتاه «دستگاه سکه‌ای» را تشکیل می‌دهد؛ داستانی که کلیدواژه‌های آن، امید، صبر و تلاش هستند.

انیمیشن کوتاه coin operated، ساخته نیکولاس آریولی و محصول سال 2017 است. این انیمیشن، پسر بچه ای را به تصویر میکشد که مثل بیشتر هم‌سن و سالانش رویای سفر به فضا و کشف کهکشان‌ها را دارد.

«دستگاه سکه‌ای» با نمایش تلاش های شخصی که در تمام طول عمر خود هرگز از رویای کودکی‌اش دست نکشیده است، شرط لازم برای دست‌یابی به آرزوهای هرچند بزرگ را، تمرکز، صبر و تلاش می‌داند.

انسانی که آرزو دارد، و آرزوی خود را جدی می‌پندارد، یعنی زندگی‌اش هدف‌مند است؛ هدفی که ارزش دارد تا تمام زندگی خود را برای رسیدن به آن متمرکز کند، و امیدوارانه، همه سعی و تلاش خود را جهت نیل به خواسته‌های خود به کار گیرد؛ پس چه بهتر که انسان در سنین کودکی، رویای واقعی خود را بشناسد، تا زمان کافی را برای تحقق آن‌ها در اختیار داشته باشد.

انیمیشن coin operated (دستگاه سکه‌ای) انسان خوش‌بخت را کسی می‌داند که عمر خود را صرف رسیدن به آرمان‌های خویش کند؛ چرا که حتی اگر به آن‌ها نرسد، نه تنها زندگی خود را به بطالت سپری نکرده است، بلکه از لذت تلاش برای رسیدن به آرزوهای خود بهره‎مند شده است.

این انیمیشن کوتاه که دارای پایانی احساسی و تاثیر گذار است، جایزه‌ی اثر منتخب مردم در جشنواره‌ی فیلم بروکلین و جایزه‌ی کریستال را در جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم‌های کوتاه پالم اسپرینگز از آن خود کرد.

شما را به تماشای این انیمیشن خوش‌ساخت و زیبا دعوت می‌کنیم.

برای دانلود این انیمیشن اینجا کلیک کنید.

موارد مرتبط
معرفی انیمیشن کوتاه Sanjay Super Team
معرفی انیمیشن کوتاه la luna
معرفی انیمیشن کوتاه one small step
لوگوی ساماندهی اینماد
تهران، بلوار کشاورز، ابتدای خیابان شانزده آذر، پلاک ۷۸، طبقه ۱۰، واحد ۱۰۱۰
خانه
سبد خرید ( ۰ )
محصولات
دوزلی بوک چیست؟
شرایط خرید
تخفیف ها
تماس با ما
مجله دوزلی بوک
پرسش های متداول
گردونه شانس