لوگوی دوزلی بوک
تخفیف‌های گروهی !
بنر دفاتر
معرفی انیمیشن کوتاه LOU
انیمیشن کوتاه ۱۳۹۸/۰۱/۱۹

معرفی انیمیشن کوتاه LOU

این انیمیشن درباره جعبه اشیای گم شده و به عبارتی پیدا شده است. در این جعبه توپ ها و عروسک ها و لباس و وسایلی که بچه ها گمشان کرده اند روی هم شخصیتی به نام «لو» را تشکیل می دهند.

انیمیشن کوتاه Lou توسط Dave Mullins در سال2017 تولید و منتشر شده است. این انیمیشن درباره جعبه اشیای گم شده و به عبارتی پیدا شده است. در این جعبه توپ ها و عروسک ها و لباس و وسایلی که بچه ها گمشان کرده اند روی هم شخصیتی به نام «لو» را تشکیل می دهند. لو به فکر برگرداندن وسایل بچه هاست ولی بچه ها به فکر بازی اند و حواس شان به این جعبه نیست.

lou در زنگ تفریح، پسربچه ای را می بیند که وسایل بچه ها را به زور می گیرد و توی کوله پشتی اش می گذارد. لو ابتدا سعی می کند کوله پشتی را بردارد و وسایل را نجات دهد اما در نهایت به جعبه خودش برمی گردد و با نشان دادن عروسکی که برای پسر بچه است، او را راضی به صلح می کند. در این فرایند پسربچه برای رسیدن به عروسکی که آن را گم کرده بود، حاضر می شود خودش تمام وسایل جعبه را یکی یکی به صاحبانش برگرداند.

انیمیشن lou
انیمیشن lou

شاید نکته در همین باشد؛ در همین خاطره سازی برای کودک و احساس خوب به او دادن و در نهایت کودک را به طور غیر مستقیم متقاعد کردن به اینکه خودش تصمیم درست را بگیرد.

مشاهده این انیمیشن را به شما پیشنهاد می کنیم.

برای دانلود این انیمیشن اینجا کلیک کنید

موارد مرتبط
معرفی انیمیشن کوتاه one small step
معرفی انیمیشن کوتاه هدیه
معرفی انیمیشن کوتاه piper
لوگوی ساماندهی اینماد
تهران، بلوار کشاورز، ابتدای خیابان شانزده آذر، پلاک ۷۸، طبقه ۱۰، واحد ۱۰۱۰
خانه
سبد خرید ( ۰ )
محصولات
دوزلی بوک چیست؟
شرایط خرید
تخفیف ها
تماس با ما
مجله دوزلی بوک
پرسش های متداول
گردونه شانس