لوگوی دوزلی بوک
تخفیف‌های گروهی !
بنر دفاتر
دفاتر تحصیلی شخصی سازی شده دوزلی بوک
گوناگون ۱۳۹۹/۰۸/۰۳

دفاتر تحصیلی شخصی سازی شده دوزلی بوک

دفتر مشق و نقاشی اختصاصی کودک و نوجوان، با قابلیت اضافه کردن اسم و عکس دانش آموز، نام مدرسه، نام کلاس، مقطع و سال تحصیلی، محصول جدیدی است که در سایت دوزلی بوک قابل سفارش است.

همزمان با نزدیک شدن به آغاز سال تحصیلی جدید، دوزلی بوک جدیدترین محصول خود را به دانش آموزان و خانواده‌ها معرفی می‌کند. دفتر مشق‌های اختصاصی کودک و نوجوان با قابلیت اضافه کردن اسم و عکس دانش آموز، نام مدرسه، مقطع تحصیلی، سال تحصیلی و نام کلاس کودک محصول جدیدی است که هیچ نمونه داخلی و خارجی نداشته و از هم اکنون فقط بر روی سایت دوزلی بوک قابل سفارش است. همچنین می‌توانید طرح جلد دفتر، شخصیت روی جلد (از بین 8 کاراکتر مختلف دختر و پسر با توجه به خصوصیت‌های ظاهری کودک)، تعداد صفحات دفتر و نوع آن‌ها (تک خط – دو خط و بدون خط یا دفتر نقاشی) را به سلیقه خود انتخاب و به راحتی برای کودک و یا دانش آموز خود شخصی سازی کنید.

از دیگر ویژگی‌های دفتر مشق‌های اختصاصی دوزلی بوک می‌توان به سیمی بودن تمام آن‌ها اشاره کرد که باعث سهولت در استفاده و جلوگیری از جدا شدن برگه‌ها از دفتر می‌شود. همچنین از جلد سخت با کیفیت برای این دفترها استفاده شده است که مقاومت بیشتری نسبت به دفترهای معمولی بازار دارد.

امکان بارگزاری تصویر، و دیگر مشخصات فرزند شما، در دفاتر تحصیلی اختصاصی دوزلی بوک وجود دارد.
امکان بارگزاری تصویر، و دیگر مشخصات فرزند شما، در دفاتر تحصیلی اختصاصی دوزلی بوک وجود دارد.

مهم ترین مزیت دفترهای شخصی سازی شده نسبت به سایر دفترها دارا بودن اطلاعات شخصی کودک (شامل عکس، نام و نام خانوادگی) با طراحی‌های زیبا و قابل انتخاب برای هر کودک است که مانع از گم شدن آن و یا قاطی شدن با دیگر دفترها می‌شود.
خبر خوب دیگر این که در قسمت آخر این دفاتر بخشی به عنوان یادگاری طراحی شده است و معلم، پدر و مادر یا هر کس دیگری می‌تواند برای دانش آموز یادداشت‌هایی از جنس خاطره و یادگاری بنویسد.

دوزلی بوک که پیش از این در تولید داستان کودک با سه عنوان «فرفره جادویی» ، «چیکاره بشم؟!» و «من کی ام؟!» موفق ظاهر شده و کودکان زیادی را از سراسر ایران به آرزوی شیرین قهرمان شدن رسانده است، حالا به اضافه کتاب داستان اختصاصی کودک، با تولید این دفاتر برای سال تحصیلی جدید دانش آموزان هدیه‌ای ویژه دارد.

پس اگر به فکر تهیه هدیه خاص کودک خود هستید دفترهای اختصاصی دوزلی بوک را امتحان کنید.

موارد مرتبط
آسیب های بازی های رایانه ای برای فرزندان
چالش های ادبیات کودک در کلام شاعر و نویسنده کودکان و نوجوانان
اپلیکیشن لک لک، شبکه اجتماعی بانوان
مطالب مرتبط
دفاتر تحصیلی اختصاصی - بهترین هدیه فرزند شما

دفاتر تحصیلی اختصاصی - بهترین هدیه فرزند شما

لوگوی ساماندهی اینماد
تهران، بلوار کشاورز، ابتدای خیابان شانزده آذر، پلاک ۷۸، طبقه ۱۰، واحد ۱۰۱۰
خانه
سبد خرید ( ۰ )
محصولات
دوزلی بوک چیست؟
شرایط خرید
تخفیف ها
تماس با ما
مجله دوزلی بوک
پرسش های متداول
گردونه شانس