لوگوی دوزلی بوک
تخفیف‌های گروهی !
کتاب اختصاصی چی کاره بشم
جشنواره کودک و نوجوان قهرمان کوچولو

جشنواره کودک و نوجوان قهرمان کوچولو

اولین جشنواره کودک و نوجوان «قهرمان کوچولو»، با شعار «من یک قهرمان هستم» از تاریخ 16 مهر، همزمان با روز ملی کودک، آغاز به کار کرد.

گروه سنی کودک و نوجوان که در آستانه‌ی شکل گیری شخصیت خود و ورود جدی به عرصه‌ی اجتماع قرار دارند و بیش از هر زمان دیگری در معرض سوال «من کیستم؟» و بحران انتخاب هویت، به‌عنوان آینده‌ی بالقوه‌ی خود قرار دارند. این گروه سنی برای شناخت خود بسیار علاقه مند به شبیه کردن خود به اسطوره‌های ذهنی شان هستند. از قهرمانان داستان های خیالی تا سلبریتی ها و ورزشکاران و این روزها اینفلوئنسر ها. اما در این میان تهاجم فرهنگی و ضد فرهنگ به شدت مسیر انتخاب درست را سخت کرده و نبود قهرمانان واقعی برای الگوسازی ما را برآن ساخت تا جشنواره ای با شعار «من یک قهرمان هستم» در قالب های ادبی و هنری برگزار نماییم تا ضمن برگزاری رقابت در بین هنرمندان به تولید محصولات فاخر ایرانی با محوریت قهرمان پروری نیز منجر شود.

این جشنواره هدف کلی خود را « قهرمان سازی الگو محور برای کودکان» می داند و در کنار آن به دنبال تحقق اهدافی همچون ترویج قصه‌های قهرمانان ایرانی اسلامی، تولید آثار فاخر با ویژگی قهرمان پروری، ایجاد زمینه‮ برای ارتقای دانش نظری و تبادل تجربیات مفید داستان نویسان و تصویرسازان ایرانی، احیای قصه های قهرمانان ایرانی، کشف استعداد کودکان و نوجوانان در زمینه های ادبی و هنری، معرفی الگوهای خوب به خانواده‌ها در طی داستان های قهرمانانه‬‬‬ می‌باشد.

علاقه مندان می توانند آثار خود را در دو بخش کودک (زیر 18) و بزرگسال (بالای 18 سال) در قالب داستان، شعر و تصویرسازی به این جشنواره ارسال کنند.
برای شرکت در این جشنواره لازم است به صفحه جشنواره «قهرمان کوچولو» در سایت دوزلی بوک (doozlibook.ir) مراجعه کرده و بعد از ثبت نام، نسبت به ارسال آثار خود اقدام نمایند.
برای کسب اطلاعات بیشتر از شرایط و مقررات جشنواره و همچنین آگاهی از زمان داوری آثار، اختتامیه و اعطای جوایز نفرات برگزیده به سایت دوزلی بوک مراجعه بفرمایید.

لوگوی ساماندهی اینماد
تهران، بلوار کشاورز، ابتدای خیابان شانزده آذر، پلاک ۷۸، طبقه ۱۰، واحد ۱۰۱۰
خانه
سبد خرید ( ۰ )
محصولات
دوزلی بوک چیست؟
شرایط خرید
تخفیف ها
تماس با ما
مجله دوزلی بوک
پرسش های متداول
گردونه شانس