لوگوی دوزلی بوک
تخفیف پاییزی !
بنر قصه های مدرسه

انیمیشن کوتاه

معرفی انیمیشن کوتاه la luna

معرفی انیمیشن کوتاه la luna

انیمیشن کوتاه «la luna» (به زبان ایتالیایی یعنی ماه) در سال ۲۰۱۱ به کارگردانی Enrico Casarosa در استودیو پیکسار ساخته شده است. این انیمیشن در ژانر رئالیسم جادویی، داستان ماموریت یک پسر بچه به همراه پدر و پدر بزرگ اش را روایت میکند که قرار است در یک شب اتفاقات جدیدی را تجربه کند.

معرفی انیمیشن کوتاه taking flight

معرفی انیمیشن کوتاه taking flight

برای «به پرواز درآوردن» یک کودک به ابزار پیچیده ای نیاز ندارید، جز یک گاری ساده، یک کلاه ایمنی و یک پدربزرگ بازنشسته، که بر خلاف پدر و مادر های امروزی، وقت کافی برای پرواز در دنیای بی کران تخیل کودک را داشته باشد.

معرفی انیمیشن کوتاه Sanjay Super Team

معرفی انیمیشن کوتاه Sanjay Super Team

انیمیشن «تیم قهرمان سانجای» قدرت تفکر خلاق و قوه خیال پردازی کودکان را نشان می دهد، قدرتی که امکان خلق دنیای بی انتهای خود را به آن ها می دهد. دنیای بچه ها بسیار بزرگ تر از آن چیزی اش که ما می بینیم.

معرفی انیمیشن کوتاه bao

معرفی انیمیشن کوتاه bao

جدا شدن فرزندان از خانواده به جهت تحصیل، اشتغال و ازدواج امری اجتناب ناپذیر است، لذا اگر وابستگی عاطفی زیاد از حد بین پدر و مادر (به خصوص مادران خانه دار) و فرزندان وجود داشته باشد، منجر به نوعی افسردگی و حس بی‌هدفی در والدین خواهد شد.

معرفی انیمیشن کوتاه coin operated

معرفی انیمیشن کوتاه coin operated

جدی گرفتن رویای دوران کودکی، و کوشش برای دست‌یابی به آن‌ها، درون‌مایه تربیتی انیمیشن کوتاه «دستگاه سکه‌ای» را تشکیل می‌دهد؛ داستانی که کلیدواژه‌های آن، امید، صبر و تلاش هستند.

معرفی انیمیشن کوتاه one small step

معرفی انیمیشن کوتاه one small step

رویاهایت را باور داشته باش؛ برای رسیدن به آن‌ها همه تلاش خود را بکن، و مطمئن باش که برای انسان، هیچ قله‌ای آن قدر بلند نیست، که امکان برداشتن یک قدم کوچک، بر فراز آن، غیرممکن باشد.

لوگوی ساماندهی اینماد
تهران، بلوار کشاورز، ابتدای خیابان شانزده آذر، پلاک ۷۸، طبقه ۱۰، واحد ۱۰۱۰
خانه
سبد خرید ( ۰ )
محصولات
دوزلی بوک چیست؟
شرایط خرید
تخفیف ها
تماس با ما
مجله دوزلی بوک
پرسش های متداول
گردونه شانس